Kunnallisjärjestöt

Akaan Kunnallisjärjestöpuheenjohtaja Sakari Nieminen, puh. 041-4302439, lassesakari@suomi24.fi

Ikaalisten Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Johanna Hiiri, puh. 040 848 6651, johanna.hiiri@ikaalinen.fi

Kangasalan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Jari Markkinen puh. 044 276 7726, jari.markkinen@kolumbus.fi

Lempäälän Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Mikko Koivuluoma, puh. 050 346 1987, mikko.koivuluoma@saunalahti.fi

Mänttä-Vilppulan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Jyrki Lahtinen, puh. 050 595 6343, jyrki.lahtinen@outlook.com

Nokian Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Arja Laitinen, puh. 040 868 0980, arja.laitinen@nokiankaupunki.fi

Oriveden Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Markku Kallio, puh. 040 734 1308, markku.j2.kallio@op.fi

Ruoveden Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Virpi Ylitalo, puh. 040 551 1699, virpi.ylitalo@gmail.com

Sastamalan Kunnallisjärjestö                                                                                  
puheenjohtaja Merja Helander, puh. 040 766 5722, hellikki.helander@gmail.com

Tampereen Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Jyrki Koskinen, puh. 040 033 8024, jyrki.koskinen@tampereensyke.fi 

Valkeakosken Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Pekka Järvinen puh. 0400 731 623, pekka.jarvinen@valkeakoski.fi

Ylöjärven Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Seppo Peltola, puh. 040 073 2092, seppo.peltola@ylojarvi.fi