Kunnallisjärjestöt

11:56

 

Akaan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Sakari Nieminen, puh. 041-4302439, lassesakari@suomi24.fi

Ikaalisten Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Johanna Hiiri, puh. 040 848 6651, johanna.hiiri@ikaalinen.fi

Kangasalan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Heikki Salmela puh. 050 552 6164, heikki_salmela@kolumbus.fi

Lempäälän Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Mikko Koivuluoma, puh. 050 346 1987, mikko.koivuluoma@saunalahti.fi

Mänttä-Vilppulan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Jyrki Lahtinen, puh. 050 595 6343, jyrkil@suomi24.fi

Nokian Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Arja Laitinen, puh. 040 868 0980, arja.laitinen0@gmail.com 

Oriveden Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Markku Kallio, puh. 040 734 1308, markku.j2.kallio@op.fi

Ruoveden Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Virpi Ylitalo, puh. 040 551 1699, virpi.ylitalo@gmail.com

Sastamalan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Marko Naskali, puh. 041 446 6458, markonaskali@gmail.com

Tampereen Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Jyrki Koskinen, puh. 040 033 8024, jyrki.koskinen@tampereensyke.fi 

Valkeakosken Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Pekka Järvinen puh. 0400 731 623, pekka.jarvinen@valkeakoski.fi

Virtain Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Timo Eteläniemi, timo.etelaniemi@pp.inet.fi

Ylöjärven Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Leena Joensivu, puh. 040-4108219, joensivuleena@gmail.com