Piirihallitus 2020 – 2021

Puheenjohtaja
Roope Lehto
, Nokia
Auringonkatu 17, 37140 Nokia
roope.lehto@nokiankaupunki.fi
Puh. 040 591 5660

1. Varapuheenjohtaja
Ulla Kampman, Tampereulla.kampman@tuni.fi


2. Varapuheenjohtaja

Pekka Järvinen
pekka.jarvinen@valkeakoski.fi
040 335 6167

Piirihallituksen jäsenet

Merja Helander, Sastamala
hellikki.helander@gmail.com
040 766 5722

Jani Kivelä, Ikaalinen                                                                                                   janikivela73@gmail.com
044 575 8527

Mikko Koivuluoma, Lempäälä
mikko.koivuluoma@saunalahti.fi
050 346 1987

Jyrki Koskinen, Tampere                                                                                             jyrki.koskinen@tampereensyke.fi
040 033 8024

Outi Mikkola, Tampere
outi.mikkola111@gmail.com
050 597 3434

Pirjo Mikkonen, Mänttä
pirjomikkonen@hotmail.com
050 384 4803

Touko Nurmi, Tampere
nurmtou@gmail.com
044 340 8359

Tapio Ristamäki, Parkano
tapio.ristamaki@luukku.fi
040 524 2427

Inka Loppi, Akaa
inka.loppi@gmail.com

Taru Tolvanen, Pirkkala                                                                                             taru.tolvanen@hotmail.fi
040 716 3669

Seuraajajäsenet piirihallituksessa:
Länsi-Suomen Sosialidemokraattiset Nuoret ry: Jonne Nurmi
Eläkkeensaajien keskusliitto: Pirkko Oksa
Pirkanmaan sos.dem.Naispiiri: Tuula Petäkoski-Hult