Kunnallisjärjestöt

11:56

 

Akaan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Inka Loppi, puh. 050 380 0793, inka.loppi@gmail.com

Ikaalisten Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Reijo Leppänen, puh. 0440 587 087, reijo.leppanen@ippnet.fi

Kangasalan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Heikki Salmela puh. 050 552 6164, heikki_salmela@kolumbus.fi

Lempäälän Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Mikko Koivuluoma, puh. 050 346 1987, mikko.koivuluoma@saunalahti.fi

Mänttä-Vilppulan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Jyrki Lahtinen, puh. 050 595 6343, jyrkil@suomi24.fi

Nokian Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Matti Päivärinta, puh. 0400 829 697, mk.paivarinta@gmail.com

Oriveden Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Markku Kallio, puh. 040 734 1308, markku.j2.kallio@op.fi

Ruoveden Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Virpi Ylitalo, puh. 040 551 1699, virpi.ylitalo@gmail.com

Sastamalan Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Ashton Peasley, puh. 046 943 7655, ashtonpeasley@gmail.com

Tampereen Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Atanas Aleksovski, puh. 050 372 7935, atanas.aleksovski@tampere.fi

Valkeakosken Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Pekka Järvinen puh. 0400 731 623, pekka.jarvinen@valkeakoski.fi

Virtain Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Timo Eteläniemi, timo.etelaniemi@pp.inet.fi

Ylöjärven Kunnallisjärjestö
puheenjohtaja Heidi Koivisto, puh. 040 701 7899, koivisto.h@gmail.com